Ahmet Piriştina, unutulmadı!

Ahmet Piriştina, 14. ölüm yıldönümünde özlemle anıldı. Anma törenine Piriştina Ailesi ve sevenlerinin yanı sıra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da katıldı

Ahmet Piriştina, unutulmadı!

2004 yılında beklenmedik bir şekilde yaşama veda eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Piriştina, 14. ölüm yıldönümünde özlemle anıldı. Aşağı Narlıdere Mezarlığı’nda düzenlenen anma törenine Piriştina Ailesi ve sevenlerinin yanı sıra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da katıldı.

Başkan Kocaoğlu, merhum Başkan Ahmet Piriştina’nın eşi Mine Piriştina, kızı Zeynep Piriştina Subaşı, oğlu Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina'ya taziyelerini sunarken, kendisini ve hizmetlerini unutmadıklarını ve asla unutmayacaklarını söyledi.

Anma törenindeki en duygusal anlar ise torunu Damla Piriştina ve yeğeni Selen Gülmen'in birlikte kaleme aldıkları mektubu Ahmet Piriştina'nın kabri başında okuduğu sırada yaşandı. Merhum Piriştina'ya seslenirken gözyaşlarına engel olamayan Damla ve Selen törene katılan herkesi duygulandırdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER