10. yılda 10 yeni proje

Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği (LİYAKAT), 10. yılını kutladı. Yönetim Kurulu Başkanı Berkay Eskinazi, 2020 yılını “Girişimcilik Yılı” ilan ettiklerini belirterek, 10. yıllarına özel 10 yeni projeye imza atacaklarını söyledi

10. yılda 10 yeni proje

"HER ŞEY İNANMAKLA BAŞLAR"
Konak Pier’de düzenlenen 10. yıl buluşmasında konuşan LİYAKAT Başkan Eskinazi, gençlere ve kadınlara iş hayatında çalışma olanakları sağlamak hedefiye 10 yıl önce "Her şey inanmakla başlar" sloganıyla yola çıktıklarını belirterek "Dernek üyeleri ile hep birlikte inanılmaz projelere imza attık” dedi. Bu başarılarından aldıkları güçle kuruluşlarının 10. yılında 10 yeni projeye başarıyla imza atacakların söyleyen Eskinazi “Sizde inanın, her şey inanmakla başlar” diye konuştu. Projelerin arasında Askıda Kariyer, Dijital Girişimcilik, Güvenli Eller, Limitsiz Girişimcilik Forum, Bir Bulut Olsam, Geleceği Birlikte İnşa Ediyoruz ve Sağlıklı Girişimciler İçin Zeytinyağı Projesi yer alıyor.

“ÇOCUKLAR GELİŞİRSE, TOPLUM GELİŞİR"
Proje Komite Başkanı Doç.Dr. Engin Deniz Eriş ise LİYAKAT’ın geçmiş projelerini özetleyerek, LİYAKAT’ın misyonu ve vizyonu doğrultusunda kadın, genç ve çocuk temalı projeleri ile bundan sonra da sosyal etki yaratmayı amaçladıklarını ifade etti. Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de ilk ve tek olan ‘Girişimci Çocuk Atölyesi’ni kurduklarını hatırlatan Eriş “Dernek olarak çok fazla hayata dokunduk, ancak bizim için çocukların yeri ayrı. Unutmayın ki çocukları geliştirebilirsek, toplumu da geliştirebiliriz” diye konuştu.Toplantının sonunda yapılan çekilişle dernek üyelerine sürpriz yeni yıl hediyeleri verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER