banner51

Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri Belli Oldu

"Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri 2012" araştırması bu yıl da Turkcell'in birinciliğiyle sonuçlandı. İkincilik ödülünü Garanti Bankası, üçüncülük ödülünü Coca-Cola aldı. "En beğenilen 20 şirket" arasında Arçelik dördüncü, Koç Holding beşinci sırada yer aldı.

Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri Belli Oldu

 

Türkiye'nin insan kaynakları çözümleri markası Adecco ile Capital dergisinin işbirliğiyle düzenlenen “Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri 2012” ödülleri, dün akşam düzenlenen törende sahiplerini buldu açıklandı.
 
Birincilik ödülünü alan Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, “6 yıldır üst üste aldığımız bir başarı. Mükemmel, süper bir müşteri deneyimi sunmaya çalışıyoruz. Bütün takım bunun üzerinde çalışıyor. Türkcell'in başarısında çok büyük bir insan emeği var. Ayrıca burada çalışanlar var, müşteriler var. Müşterilerimizin de çok büyük emeği var. Biz hepimizi bir aile, bir takım olarak görüyoruz” diye konuştu.
 
Operasyonel mükemmeliyete çok önem verdiklerini kaydeden Ciliv, şunları söyledi:
 
“Her bir müşteriyi tekrar kazanmak için her bir elemanımız çalışıyor. Takım olarak başarıya ve inovasyona çok önem veriyoruz. Türkiye'ye çok inanıyoruz. Önümüzde çok güzel günler var. Burada Türkiye'nin güzide firmaları var. Çoğu bizim müşterilerimiz. Onlarla teknoloji ve inovasyonu kullanarak Türkiye ekonomisine katkısı olacak daha güzel işler yapacağız. İnovasyonla çok çalışmakla daha yapacak çok işimiz var.”
Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2013, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER