banner9

Tunçmatik'ten İzmir'e Yeni Bölge Müdürlüğü

Türkiye'nin 46 Yıllık Enerji Çözümleri Markası Tunçmatik, Bölge Müdürlüklerine Bir Yenisini Daha Ekleyerek İzmir'de Bölge Ofisi Açtı.

Tunçmatik'ten İzmir'e Yeni Bölge Müdürlüğü
Kesintisiz güç kaynakları, mobil şarj cihazları, enerji koruma prizleri ve benzeri enerji çözümleri ile sektörde adından sıkça söz ettiren Tunçmatik, Ege bölgesinde kurumsal çalışmalarına hız vermek amacıyla 15 Eylül 2015 tarihinde, İzmir'in Konak ilçesine bağlı Yenişehir mahallesinde İzmir bölge ofisini açtığını duyurdu. Tunçmatik, İzmir ofisi ile Ege bölgesindeki bayilerine, ürünlerin satışı ve satış sonrası hizmetlerini verecek.
 
Tunçmatik İzmir Bölge Ofisi Yöneticisi olan Gülfem Keleş; “Tunçmatik, bölge müdürlüklerini Türkiye'nin her noktasında yaygınlaştırmaya devam ediyor. İzmir Bölge ofisi ile hedefimiz, İzmir başta olmak üzere Ege bölgesindeki piyasa hakimiyetimizi artırmak ve satış kanallarımıza daha yaygın bir şekilde ürünlerimizi ulaştırmak” dedi.
 
Tunçmatik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özer ise, konuyla ilgili; “İzmir, Türkiye'nin en önemli büyük şehirlerinden ve Ege bölgesinin göz bebeği. Tunçmatik olarak hızlı, etkin, kaliteli hizmet sunmak ve bayilerimize daha iyi hizmet verebilmek bizim için çok önemli. Bu hedeften yola çıkarak Türkiye'nin dört bir yanında bölge müdürlüklerimizi açıyoruz. 2016 bizim için oldukça önemli bir yıl, hedeflerimiz oldukça büyük. Farklı illerde bölge ofislerimizi açmayı ve pazarda daha da etkin olmayı planlıyoruz. Geliştirdiğimiz enerji çözümleri ürünlerimiz yıla damgasını vuracak" şeklinde konuştu. 
 
Tunçmatik'in Ankara, Bursa, Konya, Gaziantep illerinde de bölge müdürlükleri mevcut.
 
Tunçmatik Hakkında: Tunçmatik, başta kesintisiz güç kaynakları (KGK) olmak üzere geniş ürün yelpazesiyle Türkiye pazarında öncü ve pazar belirleyicisi 46 yıllık bir enerji çözümleri firmasıdır. Tunçmatik, 100'ü aşkın çalışanı, Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinde ofisleri, yurt genelinde 58 teknik servis merkezi, 22 ülkeye yayılan ihracatı ile Türkiye’nin önde gelen köklü bir markasıdır. 
 
Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2015, 13:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER