Torbalı'da, Mia Koru ile yeşil bir yaşam başlıyor

İnşaat sektöründeki 40 yıllık tecrübesiyle bugüne kadar İzmir'de yaklaşık 1200 konut hayata geçiren Koç İnşaat, Gaziemir'deki "Mia Life" ve "Stüdyo Mia" Menderes'deki "MiaGarden" projelerinin ardından Torbalı'da da 400 konutluk "Mia Koru"nun yapımına başladı. Konumu, mimarisi, doğanın konforunda Mia Koru projesi Torbalı’ya lüks ve benzersiz bir yaşam getiriyor

Torbalı'da, Mia Koru ile yeşil bir yaşam başlıyor

Mevcut 4 projeyle kente 650 konut daha kazandırmayı hedefleyen Koç İnşaat, otel ve ofis projelerine ağırlık vererek adından söz ettirmeye devam ediyor. Koç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cem Koç, Koç İnşaat olarak ihtiyaç duyulan, nitelikli projeler hayata geçirdiklerini ve ilkleri yapan bir firma olduklarını belirtti,ayrıca Torbalı’da topraktan satışına başladıkları Mia Koru projesinin startını verdiklerinide müjdeledi. Projenin toplam 400 daire ve 2 etaptan oluşacağını söyleyen Cem Koç “ Proje fiyatları 169 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Alınabilirlik seviyesi yüksek bir proje. Topraktan satış olduğu için elini çabuk tutanlar çok avantajlı olacak “ dedi. Devam eden 4 projelerinin yanı sıra Bayraklı ve Çiğli'de de yeni projeler için çalışmaları ve arsa arayışlarının sürdüğünü de sözlerine ekleyen Koç “. Hayata geçirdiğimiz tüm projeler büyük ilgi görüyor. Doğru lokasyonda ve yatırımcı için kazanç getirecek projeler üretmeye devam edeceğiz" dedi. 

MİA KORU, 18 AYDA TESLİM

Torbalı’da yaşamak isteyenlere modern, sessiz ve yeşil bir yaşam vaat eden Mia Koru Projesi toplam 400 daireden oluşacak. Projenin cazip yönlerinden bir kaçı İzban, hastane ve adliye gibi Torbalı’nın merkezi noktalarına yakın bir lokasyonda olması. 1+1, 2+1, 3+1 ,4+1 dairelerden oluşacak projede konutların yüzde 60’ı 3+1 dairelerden oluşuyor. Aile tipi bir proje olarak dikkat çeken Mia Koru’da açık - kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, açık- kapalı otopark alanı,kapalı çocuk oyun alanı,açık çocuk oyun parkları, kamelyalar, yürüyüş alanları, 7/24 güvenlik sistemi ve alışveriş merkezleri bulunuyor.

TORBALI'NIN DEĞERİ YÜKSELİYOR

İzmir, son dönemde konut sektörünün en hızlı geliştiği kentler arasına girerken Torbalı-Menderes bölgesi oldukça ilgi görüyor. İstanbul'dan İzmir'e gerçekleşen göç yeni yaşam lokasyonları yarattı. Şehir Torbalı’ya kayarken son dönemde Torbalı ve Menderes bölgesi hem yatırımcı hem de konut alıcısı ise oldukça cazip bir hale geldi.

KOÇ İNŞAAT, SEKTÖRDE 40 BAŞARILI YILI GERİDE BIRAKTI

1978 yılında Doğan Koç tarafından inşaat malzemesi satışıyla sektöre giriş yapan Koç İnşaat yaklaşık 20 yıl inşaat malzemesi, demir ve çimento bayiliği yaptı. 1996 yılında ilk inşaat projelerini hayata geçirmeye başladı. İlk etapta projelere Gaziemir'de başlayan Koç İnşaat burada 100'e yakın kat karşılığı iş yaptı. Daha sonra inşaat sektörünün atılımıyla birlikte site konseptini Gaziemir'de ilk uygulayan firmalardan biri olan Koç İnşaat,MiaResidence Gaziemir ile ilk rezidans projesini geçekleştirdi. Bunun ardından da Buca ve Menderes'deki yeni projelere başlayan Koç İnşaat şu ana kadar 1200'e yakın konutu kente kazandırdı..Koç İnşaat’ın şu an 4 projesi devam ediyor . Gaziemir'de Mia Life projesi ve Stüdyo Mia Homes&Offices, Menderes'de Mia Garden projeleri mevcut. Koç İnşaat ayrıca Gaziemir’de 1 yıl önce Mia City Otel’i de yaparak bölgenin önemli bir ihtiyacını karşıladı. Mia City Booking tarafından İzmir’in en iyi oteli seçildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER