TBB'nin Resepsiyonuna Büyük İlgi

Türkiye Bankalar Birliği’nin (TBB), Washington’daki Uluslararası Para Fonu (IMF) ve Dünya Bankası yıllık toplantılarında düzenlediği resepsiyona uluslararası bankacılık temsilcileri büyük ilgi gösterdi.

TBB'nin Resepsiyonuna Büyük İlgi
Bu yıl 24’üncüsü düzenlenen resepsiyon hakkında konuşan TBB Başkanı Hüseyin Aydın, "Geleneksel hale gelen resepsiyonumuza bu yıl da büyük bir ilgi var. Ülkemize ve sektörümüze olan bu ilgi bizi gururlandırıyor. Bankacılık sektörümüzü ve kültürümüzü tanıtıyor, meslektaşların birbirleri ile tanıştığı bir ortam sağlıyoruz" dedi.
 
Resepsiyonu, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ın yanı sıra, Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, Hazine Müsteşar Yardımcısı Cavit Dağdaş, IMF İcra Direktörü İbrahim Çanakçı, ABD Büyükelçiliği yetkilileri, bankaların genel müdürleri ve üst düzey yöneticileri, toplantılar nedeniyle ABD’de bulunan çok sayıda uluslararası bankacılık sektörü temsilcileri, IMF, Dünya Bankası, IFC, IIF gibi uluslararası kuruluşlar ile medya temsilcileri katıldı.
 
Smithsonian Freer Gallery of Art’ta düzenlenen resepsiyonda konuklara uluslararası yemeklerin yanı sıra geleneksel Türk mutfağından örnekler de sunuldu.
Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2014, 17:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER