Mavişehir, Portmarin ile parlayacak!

İzmir'in Mavişehir'den parlayan yeni yıldızı Portmarin, Katal İnşaat'ın 35 yıllık tecrübesiyle, kentte lüksün ve güzelliğin tarifini bir kez daha yapacak.

Mavişehir, Portmarin ile parlayacak!

Katal İnşaat tarafından İzmir'in cazibe merkezi Mavişehir'de inşa edilen ve lüksü yeniden tarif edecek olan Portmarin projesinin yüzde 87'lik kısmında sona gelindi.

Katal İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Erdem, dövizdeki dalgalanmaların düşüşe girmesiyle birlikte gayrimenkul sektörüne yeniden talep olacağını söylerken, "Taşınmaz alımının tam zamanı. Burada konut kredisi faiz oranlarının, sektörü hareketlendirmek adına devlet bankaları aracılığıyla sağlanan sübvansiyonun reel oranlara dönmesiyle konut satın alım kararını etkileyebileceği düşünülebilir. Konut kredisi faiz oranları uzun vadeli değil anlık düşünülmelidir” dedi."

ÜNLÜ ŞEF BU KEZ PORTMARİN İÇİN PİŞİRDİ

Öte yandan Mavişehir’de yapılan Portmarin luxury homes projesinin tanıtımı, ünlü şef Arda Türkmen’in katılanlara sohbet eşliğinde ve canlı olarak yaptığı birbirinden lezzetli yemeklerle başladı.

Örnek daire sunumu ile başlayan proje tanıtımını takiben gerçekleşen kokteylin ardından ünlü şef Arda Türkmen katılanlara yaptığı başlangıç yemeklerini detaylı bir şekilde anlattı. 

Daha sonra izleyenlerin önünde keyifli bir sohbet eşliğinde ana yemeği yaptı. 

İŞTE GÜZELLİĞİYLE BAŞ DÖNDÜREN PROJEDEN GÖRSELLER


 

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2018, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER