Mahall Bomonti İzmir'de KDV indi, avantajlar peş peşe geldi!

Türkiye ekonomisinin güçlü gruplarından Türkerler Holding, tapu harcı, KDV ve faiz desteğinin ardından, gayrimenkul sektörünün başlattığı tarihi kampanyayı güçlü bir katkıyla daha ileri taşıdı. Türkerler Holding, Mahall Bomonti İzmir projesinde ödeme koşullarına yeni avantajlı seçenekler ekledi

Mahall Bomonti İzmir'de KDV indi, avantajlar peş peşe geldi!

Mahall Bomonti İzmir'de, KDV indirimine ek olarak, 30 Haziran'a kadar peşinatsız yüzde 15 indirim, 0,98 banka kredisi avantajı sağlandı. İsteyenler Mahall Bomonti İzmir'de nakit alımlarda yüzde 20 indirim avantajından da faydalanabiliyor.

Türkerler Holding, Türkiye ekonomisinin lokomotifi gayrimenkul sektöründe başlayan tarihi kampanyayı bir adım ileri taşıdı. Tapu harcı ve KDV oranlarındaki indirim kararının ardından, kamu bankalarında konut kredi oranını 0.98'e indirmesi sektörde tarihi bir kampanyaya dönüştü. Türkerler Holding de Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara projelerinde KDV indirimine ek olarak faizleri sıfırlamanın yanında, farklı ödeme avantajları sunan kampanyalara başladı.

Mahall Bomonti İzmir projesinde, ofislerde 84 ay, konutlarda 72 ay faizsiz taksit seçeneğine ek olarak peşin alımlarda % 20 indirim uygulanıyor. Ayrıca peşinatsız %15 indirim,0,98 banka kredisi avantajı sağlandı. 

Türkerler Holding Genel Koordinatörü Prof. Dr. Attila Sezgin, kamu ve özel sektörün destekleriyle çok cazip bir ortam yaratıldığını vurgulayarak, "KDV, tapu harcı ve faiz oranlarındaki indirim kararı gayrimenkul sektörünü hareketlendirdi. Türkerler olarak biz çıtayı daha yukarı taşıdık. Henüz kampanyamızı duyurmadığımız halde satış ofislerimizde ciddi bir yoğunluk yaşamaya başladık. Vatandaşlarımızın ve yatırımcıların bu avantajları çok iyi değerlendireceğine inanıyoruz" diye konuştu.

YAŞAMAK, ÇALIŞMAK VE EĞLENMEK İÇİN EN İYİ YER MAHALL BOMONTİ

Mahall Bomonti İzmir; kentin, yaşam kalitesi, tasarım anlayışı, inşaat teknolojisi ve güvenlik seviyesi en yüksek projesi olarak tasarlandı. İzmir'de, tarihi Bomonti arazisinde, fabrika binalarından oluşan 9 tarihi binanın restorasyonu ve yeni inşa edilecek 3 blokla birlikte uluslararası standartlarda yepyeni bir yaşam, iş ve eğlence merkezi kurulacak. Uluslararası standartlarda ofis katları, rezidanslar, dünya markası eğlence ve alışveriş markalarından oluşan meydanı, müze, açık hava sineması, tüm körfeze hakim seyir terası, şık restoran ve kafelerden oluşacak proje, özgün konseptiyle İzmir'de birçok ilki bir arada sunacak.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2018, 14:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER