"Fuara gelecek senelerde de katılmak isteriz"

İzmir'in en yeni fuarı olan Fashion Prime, düğme sektörüne de ev sahipliği yaptı. Çağ-Tek İhracat Sorumlusu Gizem Özçelik "Geniş bir üretim skalamız var" derken, son yıllarda erkekler için de tasarım sayısının arttığını vurguladı.

Burak Cilasun / BEN Haber

Fashion Prime kumaştan, makineciliğe kadar tekstil bileşenlerini bir araya getirirken bunlardan biri de düğmeciler oldu. Çağ-Tek İhracat Sorumlusu Gizem Özçelik hem firmalarından bahsetti, hem de  fuara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

"FUARA GELECEK SENELERDE DE KATILMAK İSTERİZ"

Çağ-Tek 30 yıllık bir firmayız.  30 yıldır metal düğme ve aksesuar imalatı yapıyoruz. Düğme, bağ ucu, kemer tokası, ayaklı düğme gibi türlerde imalatımız var. Fuardan memnunuz. Katılmaktan dolayı mutlu olduğumuz bir fuar ve gelecek senelerde de bulunmak isteriz.

"6-7 BİN KADAR KALIBA SAHİBİZ"

Düğme üretiminde hem müşterilerimizin taleplerini dikkate alıyoruz, hem de tasarım ekiplerimizle kendi tasarımlarımızı ortaya koymaya çalışıyoruz. Bu bağlamda halihazırad 6-7 bin kadar müşterilerin talebi ve bizim tasarımımız kalıba sahibiz. Yıllık olarak ortalama olarak bin kalıbın üstüne çıkıyoruz. Geniş bir üretim skalamız var. Son yıllarda modaya da bağlı olarak erkekler için de tasarladığımız kalıpların arttığını söyleyebilirim.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER