Esen Umutlu Konuştu

Esen Plastik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen, “Ekonomik veriler dünyada inişli çıkışlı. Biz yöneticiler ve çalışanlarımız gayretlerimizi artırarak ülkemiz ekonomisinde göstergelerin yükselişe geçmesi için çalışmalıyız” dedi.

Esen Umutlu Konuştu
Türkiye’nin ekonomik gelişimini “Bardağın dolu tarafına bakalım, umutlu olalım” şeklinde değerlendiren Esen Plastik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen, “Çalışanlarımıza iş veren olarak sıkıntılarımızı hissettirmeme gayretindeyiz. Ancak, gerçekleri de göz ardı edemeyiz. Sıkıntıları cesurca göğüsleyen hükümetimize ekonomik katkımızı milletçe daha da başarılı çalışarak sağlamalıyız” dedi. Ege Bölgesi Sanayi Odası Meclis Başkanı olarak ekonomideki gelişmeleri yakından izlediğini sözlerine ekleyen Esen, sanayicimizin de desteğe ve morale ihtiyacı olduğunun unutulmaması gerektiğini belirtti. 
 
Esen Plastik A.Ş. çalışanlarını bugüne kadar gösterdikleri özverili katkıları için kutlayan Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen, “Bizler ekonomide yaşanan bazı olumsuz durumlarla mücadele ederken tek hedefimiz mevcut ekonomik programı desteklemek. Bu çalışmaları gerçekleştirirken sizler iş verimini artırırsanız bu bizim için  yeterlidir. Yurdumuzda sektör lideri olan Esen Plastik markasının dünyada daha söz sahibi olması, bölgesel liderlikte hızlı yol kat etmesi sizlerin de buna yürekten inanmanıza bağlı. Ekonomik veriler dünyada inişli çıkışlı. Biz yöneticiler ve çalışanlarımız gayretlerimizi artırarak ülkemiz ekonomisinde göstergelerin yükselişe geçmesi için çalışmalıyız” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2013, 17:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER