banner51

Dolar ne kadar oldu?

Dolar TL kuru 9 Aralık Pazartesi günü ekonomi gündemini takip edenler ve yatırımcılar tarafından en çok araştırılanlar arasında yer alıyor.

Dolar ne kadar oldu?

Yatay yönlü seyirle devam eden dolar TL kuru geçtiğimiz haftanın kapanışında yakaladığı 5.78 TL seviyesindeki seyrini sürdürüyor. Peki, dolar ne kadar, kaç TL? İşte, 9 Aralık Pazartesi güncel dolar TL kuru…

Dolar TL ne kadar, kaç TL? Yatırımcılar ve ekonomi gündemini takip edenler bu sorunun cevabını merak ediyor. Peki, dolar ne kadar, kaç TL? Hemen belirtelim ki dolar TL kuru geçtiğimiz haftanın kapanışı olan 6 Aralık Cuma gün ki değerler üzerinden işlem görüyor. Peki, dolar ne kadar, kaç TL? İşte, 9 Aralık Pazartesi dolar TL kuru…

DOLAR NE KADAR, KAÇ TL?

Haftaya yükseliş yönünde başlayan dolar TL kuru, haftayı yükseliş yönündeki seyirle kapattı. Haftaya 5.74 TL seviyesinden başlayan dolar TL kuru haftayı 5 lira 78 kuruş seviyesinde kapattı. Ekonomi gündemini takip edenler ve yatırımcılar için hemen belirtelim ki dolar TL kuru bugün 5.78 TL seviyesinden işlem görüyor.

EURO TL NE KADAR?

Euro ne kadar, kaç TL? Haftaya radikal yükselişle başlayan euro TL hafta süresince yakaladığı yukarı yönlü seyri devam ettirdi. Haftayı 6.39 lira alış ve 6.39 lira satış fiyatı üzerinden kapattı. Piyasalar hafta sonu kapalı olduğu için euro TL bir önceki kapanış değerleri üzerinden işlem görüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER