Bursa Canlı Hayvan Borsası Ve Et Entegre Tesisi İçin İmzalar Atıldı

Bursa gezisini sürdüren Türkiye Odaar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın Altıparmak Temsilcilik binasının resmi açılışını yaptı.

Bursa Canlı Hayvan Borsası Ve Et Entegre Tesisi İçin İmzalar Atıldı
 Açılış töreninde konuşan Hisarcıklıoğlu, BTSO’nun başarılı çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, "BTSO Yönetim Kurulu’nun Bursa için gerçekleştirdiği hizmet aşkını iki gün boyunca gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde bizzat gördük. BTSO’nun vermiş olduğu hizmetten gayet memnunuz. Bu hizmetlerinden dolayı BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederim. Altıparmak’taki BTSO’nun bu hizmet binasının 35 bin üyesine güzel hizmetler vereceğine inanıyorum. Bu hizmet binası sayesinde üyeler OSB’de bulunan merkez bina yerine buraya gelerek işlemlerini daha hızlı bir şekilde yapabilecek. Bursamız için de bu hizmet binamız hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.
 
Konuşmaların ardından TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk ve BTSO Yönetim Kurulu üyeleri Altıparmak Temsilcilik Binası’nın resmi açılışını gerçekleştirdi.
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2015, 21:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER