Beta Kapı'dan yurtdışı atağı!

Otomatik kapı sistemlerinin öncü kuruluşu Beta Motorlu Kapı Sistemleri, rotayı yurtdışına çevirdi. Firma, sektördeki 35 yıllık deneyimi ile yurtdışındaki projelerin de prestijini artırıyor

Beta Kapı'dan yurtdışı atağı!

Beta Motorlu Kapı Sistemleri, endüstriyel yapılarda tercih edilen ilk firma olarak iç piyasadaki başarılarının yanısıra yurtdışı projelerinin de gözdesi olmaya devam ediyor. Yurtdışından aldıkları endüstriyel tip PVC Hızlı kapı ve sectional tip kapı imal ve yerinde montaj işlerini başarı ile tamamlayan Beta Motorlu Kapı Sistemleri, böylece hizmet ağını her geçen gün genişletiyor. Zaman içinde oluşan ve gelişen müşteri taleplerini zamanında ve yüksek standartlarda gerçekleştirmeyi hedefleyen Beta Motorlu Kapı Sistemleri, yüksek standartlı, büyük ebatlı ve özel kapıları müşterilerinin kullanımına gururla sunuyor. 

Geçtiğimiz yıl temsilciliğini aldıkları dünyanın en büyük otomatik kapı, geçiş sistemleri ve kilit sistemleri üreticisi firmaları bünyesinde toplayan Assa Abloy Grubu ile güçlerine güç kattıklarını ve dünyanın farklı coğrafyalarından talep aldıklarını dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rehai Kızıltan, "Tüm dünya ile iş yapan uluslararası firmalardan talepler alıyoruz. Bu talepler, ulaştığımız kalite seviyesinin olumlu bir göstergesidir" dedi.

Gelişen trendler ve yenilikleri takip ederken hedefimiz müşterilerimize en doğru ürünü en ekonomik fiyata sağlamak ve satış sonrasında en iyi servis ve hizmeti verebilmek diyen Kızıltan, "Beta, müşteri isteklerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eden, uygun alternatifleri sunan yapısı ile yurtdışındaki projelerde de tercih edilmenin haklı gururunu yaşıyor. Uluslararası kalite normlarında iş yapabilmek için, kaliteli üretim ve personel eğitimine özen göstermek gerektiğinin de bilincindeyiz. 2018'in ilk ayında Kalite Yönetim Sistem Belgemizi güncelledik. Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgemizin kapsamını genişlettik. Ayrıca, İş Güvenliği konusunda personel eğitimlerine devam ediyoruz. 2018 yılından ülkemizin içinde bulunduğu her türlü zorluklara rağmen umutluyuz. İşçisiyle, işvereniyle ve tüm kurumları ile çok çalışarak, birlik ve bütünlük içinde, Türkiye'nin yolunda hızla ilerlemeye devam edeceğine olan inancımız tamdır" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2018, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER