Altın fiyatları ne kadar oldu?

Gram altın fiyatı piyasaların açıldığı yeni haftanın ilk gününde güne yukarı yönlü hareketlilikle başladı. 15 Nisan 2019 Pazartesi günü 240 TL seviyelerinden işlem gören gram altın yüzde 0,33’lük bir değişim yaşadı. Peki, piyasaların ilk gününde çeyrek altın ne kadar?

Altın fiyatları ne kadar oldu?

Altın fiyatları hafta başında piyasalarda işlem yapacak kişiler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Kapalıçarşı ve diğer platformlarda yakın fiyatlar üzerinden işlem gören altın yeni haftaya yukarı yönlü hareketlilikle başladı.

Altının gram fiyatı yeni haftanın ilk gününde yüzde 0,33’lük değişim yaşayarak 240 TL seviyelerine ilerledi. İşte Bigpara’dan alınan güncel verilere göre altın fiyatlarında son durum ve piyasalardaki güncel rakamlar…

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

15 Nisan 2019 Pazartesi günü çeyrek altın alış fiyatı 383 TL olarak belirlenirken satış fiyatı ise 392 TL olarak açıklandı.

CUMHURİYET ALTINI KAÇ TL?

Yatırım yapanların en çok tercih ettikleri ürünler içerisinde olan cumhuriyet altını ise 1.589 TL’den alınıp 1.613 TL’den satılıyor. Ons altının fiyatı ise 1.289 dolar seviyelerinde bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER