banner9

Yenilgiden Sonra İlk Kez Görüntülendi

Demokrat Parti'den başkan adayı olan Hillary Clinton seçimlerde aldığı yenilgiden sonra ilk kez köpeğiyle yürüyüş yaparken görüntülendi.

Yenilgiden Sonra İlk Kez Görüntülendi
ABD'deki başkanlık seçimlerinde Demokrat Parti'nin adayı Hillary Clinton, seçim yenilgisinden sonra ilk kez görüntülendi. Sonuçlar belli olduktan sonra bir süre New York'taki evinde dinlenmeye çekilen Clinton, Donald Trump'ı arayarak tebrik etmişti.
 
 
Clintonlar'a yakın bir bölgede yaşayan ve kızıyla yürüyüşe çıkan Margot Gerster seçimlerden bir gün sonra kızıyla yürüyüşe çıktığı ormanda köpeğini gezdiren Hillary Clinton'la karşılaştı. Bu kareyi sosyal medyada paylaşan Gerster şöyle yazdı : "Dünkü seçimden beri kendimi çok üzgün hissediyordum ve kızlarımı yürüyüşe çıkarmaktan daha iyi bir rahatlama yöntemi aklıma gelmedi. Bu yüzden onları Chappaqua'daki en güzel mekanlardan birine götürdüm. Oradaki tek kişi bizdik ve çok rahatlatıcıydı. Tam ayrılırken, bana doğru gelen sesler duydum ve işte tam oradaydı, Hillary Clinton ve Bill köpekleriyle, aynı benim yaptığım şeyi yapıyordu. Ona sarılma ve onunla konuşma fırsatı buldum. Ona, bir anne olarak en gurur duyduğum anlardan birinin kızım Phoebe'yle kendisine oy vermeye gittiğim an olduğunu söyledim. Bana sarılıp teşekkür etti." 
 
Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2016, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER