banner51

Norveçli Politikacının Tartışılan Pozları

Norveç’te merkez partili, 23 yaşındaki Lise Marie Sommerstad’ın soyunarak kameraların karşısına geçmesi tartışmalara yol açtı.

Norveçli Politikacının Tartışılan Pozları
Çıplak pozları yılın fotoğrafı ödülüne aday gösterilen Merkez Parti’den Lise Marie Sommerstad, VG gazetesine yaptığı açıklamada çıplak poz vermekten büyük zevk aldığını belirterek, şöyle dedi:
 
"Birçok insan fotoğraflarımın photoshop olduğunu sanıyor ve ’Bir kadının vücudu böyle olamaz’ diyorlar. Ama resimlerdeki benim vücudum ve photoshop değil. Vücudumu yaratan fotoğrafçı değil. Çok spor yapıyorum. Vestfold bölgesinde merkez Partiden aday olduğumda başladığım çıplak poz vermeye devam ediyorum ve bundan zevk alıyorum."
 
Sommerstad, her kadının vücudunun kendine göre güzelliği olduğunu söyledi.
 
POLİTİKACI POLİTİKA İLE İLGİLENMELİ
 
Aşırı sağcı İleri Adım Partili Tove Lill Löite, Sosyal Demokrat İşçi Partili Maria Belova ile kameralara çıplak poz vererek, fotoğrafları görenlerden eleştiri ve takdir aldıklarını söyledi. Sommerstad’ın çıplak poz vermesi bazı siyasiler arasında tartışma yarattı. Bazı politikacılar, Sommerstad’ın cesaretli davrandığını belirtirken, Liberal Partili Rebekka Borsch, Lise Marie Sommerstad’ın çıplak poz vermesini eleştirerek, politikacıların sadece politika ile ilgilenmeleri gerektiğini savundu.
 
Soyunan politikacılar, verdikleri pozlarda insanların daha önce hiç görmedikleri şeyleri değil, gördükleri şeyleri sergilediklerini söyledi. Geçen hafta da aralarında Liberal Parti Milletvekili Fatma Yeliz Öktem’in de bulunduğu Danimarkalı politikacılar kameralar karşısına geçerek modellik yapmışlardı.
Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2014, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER