Kısmetin Böylesi!

İngiltere'nin Birmingham kentinde yaşayan iki çocuklu bir kadının karavanına gökten donmuş insan dışkısı düştü.

Kısmetin Böylesi!

 

Karavanın içinde bulunan aile büyük bir gürültüyle tavanı delerek içeri giren donmuş dışkıdan şans eseri kurtuldu.
 
Daily Mail'in haberine göre, Birmingham Havaalanı'na 70 kilometre mesafede bir kampa park ettiği sabit karavanında iki çocuğuyla birlikte yaşayan 52 yaşındaki Caroline Guy, geçen Pazar günü karavanının tavanından gelen büyük bir patlamayla sarsıldı.
 
Caroline Guy başını kaldırdığında tavanda kırk santimetre çapında bir delikle karşılaştı. Çocuklarıyla birlikte tavandan düşen parçaları toplayan Bayan Guy, neredeyse canına mal olacak olan bu nesnelerin buz parçaları olduğunu görerek bir kısmını buzdolabına koydu. Ancak dışarıda kalan buz parçaları eriyince Caroline Guy hayatının sürpriziyle karşılaştı. Durumu araştıran Bayan Guy bu parçaların uçaktan düşen insan dışkıları olduğunu öğrendi.
 
İngiltere Sivil Havacılık Dairesi, uçaklardan zaman zaman bu tür donmuş dışkı parçalarının düşmesinin normal olduğunu duyurdu.
 
Uçakların yükselmesi sırasında tuvaletlerdeki dışkıların donduğunu belirten bir yetkili, uçağın alçalmasıyla donmuş parçaların yeniden sıvı hale gelerek uçaktan sızdığını bildirdi.
Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2013, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER