Kanlı Ay Tutulması Bu Akşam!

Bugün “Kanlı Ay tutulması” olarak ifade edilen tam Ay tutulması gerçekleşecek

Ender bir astronomi olayı olan kanlı Ay tutulması, Ay tutulmasının gündoğumu veya günbatımı ile çakışması şeklinde gerçekleşiyor.

Bu olay sırasında önce Dünya’nın gölgesine giren Ay, daha sonra bu gölgeden çıkıyor ve tam da bu esnada kırmızı rengin farklı tonlarını yansıtıyor. Özellikle ABD’den gözlemlenecek tam Ay tutulması, kimi astrologlara göre felaket, savaş, çatışma, kriz anlamına geliyor. Kimi astrologlara göre ise Dünya’nın olağan döngüsü ve afet gibi olaylarla bağlantısı kanıtlanmış değil.

Milliyet Astroloji yazarı Hakan Kırkoğlu'nun bugüne ilişkin yorumu şöyle:
 
Bugün ne yapılabilir ?
 
Bugün hemen öğleden sonra Koç burcunda gerçekleşen Ay tutulması günün ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar açısında çok heyecanlı geçeceğini anlatmakta. Beklenmedik kopmalar, özgürleşmeler ve duygusal taşkınlıkların yaşanabileceği bir gündeyiz. Böyle zamanlarda duygusal alanda aydınlanmalar ve ani kararlar içerisinde olabiliriz.
 
Nelerden kaçınmalı ?
 
Doğal olarak bu kararlarımız duygusal açıdan çok dengeli sonuçlar yaratmayabilir. Kariyerimizde ve genel olarak ilişkilerimizde süprizlere açık olmalıyız. Bugünlerde cesaret göstererek ortaya koyabileceğimiz pek çok şey söz konusu. Aynı zamanda beraberliklerimizde bizi zorlayan, baskılayan koşullarla karşılaşabiliriz. İlişkilerimize yukarıdan bakmayı öğrenmeliyiz.
 
 
Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2014, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER