İsviçre 2014 Güzeli Laetıtıa Guarıno Oldu

İsviçre’nin başkenti Bern’deki meclis binası meydanında bulunan Swiss Dome adlı kristal çadırda Miss Schweiz 2014’ün finali yapıldı. Yarışmada İsviçre’nin en güzel kızı 21 yaşındaki tıp öğrencisi Laetitia Guarino seçildi.

İsviçre 2014 Güzeli Laetıtıa Guarıno Oldu
 
Podyumda 11 finalisti geride bırakan 2014 kraliçesi Laetitia Guarino, dünyada giderek artan şiddet ve terör olaylarından endişe duyduğumdan sürekli haber bültenlerini takip ettiğini söyledi. Guarino, şöyle dedi:
 
"Zayıf noktalarım arasında bazen beceriksiz olmam ve haksızlığa tahammül edememem var. Neşeli bir kızım. Ailem, dostlarım, sevdiklerimle birlikte olmaktan mutlu oluyorum. ’Miss Schweiz 2014’ kraliçesi olarak neşeli, güler yüzlü bir şekilde ülkemi temsil edeceğim. Doğa ve hayvanların korunması için çalışmalara imza atmak istiyorum. Şayet cumhurbaşkanı olsaydım ayın bir gününü otomobilsiz gün ilan ederdim. Burnumu beğenmiyorum. Yukarı doğru çok dik. Oskar ödüllü Hollywood yıldızı George Clooney ile birlikte saunaya girmek isterdim." 
 
İlk defa 2014 Kraliçesi Laetitia Guarino’ya, 571 taşla süslü ve 26 İsviçre kantonunu temsil eden 26 elmas ve kalp formunda yakut taşıyla dizayn edilen taç takıldı.
 
 
 
FOTOĞRAFLI
Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2014, 12:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER