banner51

İngiliz Model Müslüman Oldu

Tunus’ta tatil yaptığı sırada cankurtaran Muhammed Salah ile tanışan 24 yaşındaki manken Carley Watts Salah ile evlenerek Müslüman olmaya karar verdi.

İngiliz Model Müslüman Oldu

 

Tunus’a yerleşerek İslamiyet’i seçeceğini dile getiren Watts 2 yaşındaki çocuğuyla birlikte orada yaşamaktan büyük mutluluk duyacağını dile getirdi. Daha önceleri iç çamaşırı çekimlerinde modellik yaptığını belirten Watts Salah’a aşık olmasından sonraysa hayatının değiştiğini belirtti. İngiltere’nin Norfolk kentinde yaşayan Watts Muhammed ile tatil sırasında tanıştığını ve ona aşık olduğunu ifade ederken arkadaşlarının ise aldığı bu karar sonrası kendisini “deli” olarak adlandırdıklarını kaydetti. Muhammed’le tanışmadan önce gece kulüplerine gittiğini ve değişik bir hayatı olduğunu dile getiren Watts şimdilerde ise daha mütevazi bir yaşam sürdüğünü dile getirdi.
 
Muhammed’in geçmiş hayatını bildiğini de ifade eden Watts bu durumu Muhammed’in ailesine ise söylemeyi düşünmediklerini belirtti. Yalnız bir anne olmasının Muhammed’in ailesini yeterince şoke edeceğini belirten Watts Muhammed’in her şeye rağmen kendisini sevdiğini ve onunla evlenmek istediğini ifade etti. Geçmişte yaşananları değiştiremeyeceklerini Muhammed’in kabul ettiğini de belirten Watts, “Evlendiğimde yalnızca onun olacağımı söyledi” dedi.
 
Ülkenin kültürünü de sevdiğini kaydeden Watts, ”Orada kadınlar kendilerine ve bedenlerine saygı duyuyor. Tek gecelik ilişkiler yaşamıyorlar. Ben Muhammed’le olduğumda kendimi sakin ve mutlu hissediyorum. Onun bir aile babası olduğunu biliyorum” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2013, 13:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER