İki bebeğini öldürdüğü ortaya çıkan ünlü youtuber tutuklandı

YouTube ’da paylaştığı yaratıcı makyaj videoları ile adını duyuran Alyssa Dayvault , bir yıl içinde doğurduğu iki bebeğini de çöpe atarak öldürdüğü suçlamasıyla tutuklandı

İki bebeğini öldürdüğü ortaya çıkan ünlü youtuber tutuklandı

30 yaşındaki YouTuber, ABD Güney Carolina'da şiddetli kanama şikayetiyle hastaneye başvurdu, ancak doktorlar vajinal kanamayı durdurmak istediklerinde şaşkınlık yaratan bir manzarayla karşılaştılar. Göbek kordunu vardı, ancak ona bağlı bir bebek yoktu.

Hastane ekibinin haber vermesiyle olaya dahil olan polisler, Dayvault’u sorguya aldı. North Myrtle Beach'teki evinde doğum yaptığını ve bebeği çöp kutusuna attığını söyleyen YouTube yıldızı, itirafıyla polisleri şoke etti.

Dayvault’un doğum yaptığı eve giden polis, bebeğin cansız bedeniyle karşılaştı. Polis belgelerine göre, Dayvault’un bebeği doğduktan sonra birden fazla nefes aldı, ancakAmerikalı YouTuber ’ın tıbbi yardım alamadığı için bebeği canlı tutamadığı ve bunun üzerine çöpe attığı iddia ediliyor.

Öte yandan Dayvault’un geçtiğimiz yıl doğurduğu bebeğini de çöpe attığı ortaya çıktı. Yaratıcı makyaj tasarımlarıyla adından söz ettiren ünlü YouTuber'ın 5 ve 8 yaşlarında iki çocuğu bulunuyor.

Kefaletle serbest kalma talebi reddedilen Dayvault, çifte cinayetten müebbet hapis cezasıile karşı karşıya kalabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER