banner51

Eyvah Eyvah 3 Hollanda

Hollanda’nın Amsterdam şehrinde düzenlenen Eyvah Eyvah 3 filminin galasına sinemaseverler akın etti, ilgi o kadar çoktu ki bir salon yetmedi, iki salonda gösterildi ve iki salonda Türk vatandaşları tarafından dolduruldu. Sanatçılar film sonrası büyük bir sevgi seli ile karşılandılar.

Eyvah Eyvah 3 Hollanda
 
Amsterdam’da Pathe Arena’da düzenlenen gala gecesine oyuncu Ata Demirer, Demet Akbağ, Özge Borak, Tarık Ünlüoğlu ve yönetmen Hakan Algül katıldı. Film bitiminde sahneye çıkan sanatçılar her iki salonda da sinemaseverlerle bir araya gelerek, galaya gelen Türk vatandaşlara teşekkür ettiler ve alkışlar arasında ayrıldılar. Büyük ilgi gören sanatçılarla fotoğraf çektirmek isteyenlere, “maalesef izdiham yaşanabilir, bu yüzden resim çektiremeyecekler” denildikten sonra sanatçılar salondan ayrılırken vatandaşlarla güvenlik görevlileri arasında güç anlar yaşandı.
 
Film galasında konuşan Ata Demirer “Sizlerle burada olmaktan çok mutluyuz, hepinize teşekkür ederiz, biz sizden önce bu filmi kaç kez izledik fakat yinede son anları sizinle arka sıralarda tekrar izledik, kahkahalarınızı duydukça mutlu olduk” dedi.
 
“FİLMİN 4, 5, HATTA 6’Sİ OLMALIDIR”
 
Gala sonrası konuşan Türk vatandaşları da filmi zevkle izlediklerini ve bunun muhakkak devamının olması gerektiğini söyleyerek “Sizin aracılığınızla sanatçılara verilen bir mesajdır bu filmin devamı 4, 5, 6’sı gelmelidir” diyerek duygularını dile getirdiler.
 
HOLLANDA’DA SANATÇILARLA VATANDAŞLARI BİR ARAYA GETİRDİK”
 
Hollanda’da Kültürel etkinlikler düzenleyen organizatör Murat Bayka “Bu günkü organizemiz, seyirci ile sanatçıları bir araya getirmekti. Bu günkü film iki salonda gösterildi ilginin yoğunluğundan. Amacımız buradaki Türk vatandaşlarını, Amsterdam, Roterdam, Utrecht, Den Haag’da sanatçılarla bir araya getirmek, buluşturmaktı” dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 18:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER