Eşini Öldürüp Tencerede Pişirdi (2) (yeniden)

Avustralya’nın Brisbane kentinde bir aşçı Endonezyalı transeksüel eşini parçalara ayırarak pişirdi.

Eşini Öldürüp Tencerede Pişirdi (2) (yeniden)
Avustralya’nın gündemine bomba gibi düşen olay bir komşunun polise bir apartmanın zemin kat dairesinden gelen kötü kokuları şikayet etmesiyle başladı. Polisin çaldığı kapıyı açan aşçı 28 yaşındaki Marcus Peter Volke, hızla koşarak balkondan atlayıp kaçtı. Polis içeri girdiğinde kimliği Mayang Prasetyo olarak belirtilen bir transeksüelin vücudunun parça parça olduğunu ve iç organlarının mutfakta ocağın üstünde piştiğini gördü. Avustralyalı yetkililerden henüz olayla ilgili bir açıklama gelmedi. Daha sonra Volke’nin cesedi bir çöp konteyneri yanında bulundu ve bir bıçakla intihar ettiği anlaşıldı.
 
Geçen yıl evlenen Volke ve Prasetyo’nun, bir okyanus seyahat gemisinde çalışırken tanışıp evlenmeye karar verdiği ifade edildi. Prasetyo’nun on-line sitelerde kendini ‘elit sınıf Asyalı transeksüel’ olarak fuhuş için pazarladığı öne sürüldü. Brisbane Courier-Mail gazetesinin haberine göre Prasetyo bu işi Endonezyadaki annesi ve iki kız kardeşine bakmak için yapıyordu.
 
Prasetyo, sosyal medyadaki seksi pozlarından dolayı oturduğu çevrede de herkes tarafından tanınıyordu. Volke ise çevresinde özellikle Facebook’ta kadınlar hakkındaki şiddet içerikli sözleriyle biliniyordu.
 
Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2014, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER