Danimarka Türk Genci Savaş'ı Konuşuyor

Danimarka'da TV 3 kanalında yayınlanan “Bikini Island” adlı yarışma programına katılan 21 yaşında Savaş adındaki Türk genci, aşırı davranışları ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Yarışmaya katılan erkeklerle ekran önünde yakınlaşan eşcinsel genç, yarışmada kaldığı sürece, kendisinin hem cinsleri arasında popülerliğinin artacağını düşünüyor.

Danimarka Türk Genci Savaş'ı Konuşuyor
Roskilde şehrinde yaşayan ancak Kopenhag’da Martine adlı kişi ile bir makyaj ve saç bakım salonunda çalışan Savaş, kendisini ‘muhteşem’ olarak tanımlıyor. Savaş, yarışmaya neden katıldığını ise: “Benim bir tatile ihtiyacım vardı. Bir TV programında yer almanın heyecan verici olduğunu ve kendimi olduğum gibi gösterebileceğimi düşündüm. Birçok eşcinsel kendisini göstermek ve aptalca şeyler yapmak ister ama ben böyle tanınmak istemiyorum” cümleleriyle anlattı.
 
Savaş yarışma sonunda sadece eşcinsel olarak hatırlanmak istendiğini belirterek, sokaklarda dolaşırken, hakarete uğramaktan çekindiğini söyledi. Tercihinin İskandinav erkekleri olduğunu belirten Savaş’ın yarışmada yapacağı çılgınlıklar merakla bekleniyor ve Danimarka medyası tarafından da yakından takip ediliyor.
Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2015, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER