Cinsel ilişki anında eşine dehşeti yaşattı! Kadın fantezi sandı ama...

Dünya, İngiltere'de meydana gelen korkunç olayı konuşuyor. Yeni evlenen Shaun ve Laura May çifti, sabaha karşı ilişkiye girdikleri esnada yaşanan olay sonrası mahkemelik oldu.

Cinsel ilişki anında eşine dehşeti yaşattı! Kadın fantezi sandı ama...

İngiltere'nin Kent bölgesinde yeni evlenip yaşamlarını sürdüren Shaun ve Laura May çifti, bir anda dünyanın gündemine oturdu. Cinsel ilişkiye girdikleri esnada kocası tarafından 'sana bir sürprizim var' denilerek gözleri kapatılan kadın, son anda ölümden döndü.

Olay, çiftin evliliklerinin ilk yılında gittikleri tatilde baş gösterdi. Her şey yolunda görünüyordu ancak adamın karısı hakkında korkunç planları vardı. İlk olarak Laura ve Shaun akşam saatlerinde önce televizyon izleyip dışarıdan ısmarladıkları pizzayı yedi.

Yemekten sonra çift uyudu. Ancak kadın, sabah 05.00 sularında uyandı. Bu sırada kocası, aşağı katta gürültü duyduğunu söyleyerek eşinin yanına geldi. 

Çift yatak odasında cinsel ilişkiye girdi. İlişkiden sonra erkek karısına bir hediyesi olduğunu söyledi, gözlerini kapatmasını istedi. 34 yaşındaki Shaun Laura'nın gözlerini bir havluyla kapattı, kadın yatakta uzanarak sürprizi beklemeye başladı.

Yaklaşık 10 dakika bekledi, kocasına "Hadi, nedir o? Hoşlanacağım bir şey mi?" diye sordu. Gözlerini kapalı tutmayı sürdürdü ancak havluyu kaldırdı. Kocası 10'a kadar sayarken Laura da 'Hadi Shaun' diye bağırıyordu.

Adam bir türlü 0'a kadar saymıyordu, kadın iyice sabırsızlanınca kısa bir sessizlik oldu. Aniden omuzunda bir baskı hissetti, gözlerini açtığında kocası iki elinde iki bıçakla karşısındaydı.

Adam, birkaç gün önce işten kovulduğunu söyleyerek karısını bıçaklamakla tehdit etti. Sonra karısını boynundan ve sol omzundan bıçakladı. Laura gözlerini açıp 'Bu gerçek olamaz" dedi.

Kadın, altı yıllık ilişkinin ardından evlendiği erkeğin saldırısıyla, kan bulanan banyodan sağ kurtulmayı başardı.  Adam, duruşmada cinayete teşebbüs etmekten hapis cezasına çarptırıldı. Şimdilerde Ekim ayında mahkum edilmeyi bekliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER