banner51

Bikiniyle Gelen Güvenlik

Yeni Zelanda’da bir havayolu şirketi uçuş güvenliğine yönelik olarak birbirinden güzel mankenlerin yer aldığı bir film çekti. Video şimdiden sosyal medyada en çok tıklananlar arasına girmeyi başlardı.

Yeni Zelanda Havayolları muhtemel bir kaza anından yolcularının hayatını kurtarmak için dünyanın en seksi mankenlerinden yardım aldı. Şirket, yolcuların acil durumda ne yapacaklarını daha iyi anlatmak için Sports Illustrated dergisinin kızlarına başvurdu.
 
Daha yayınlandığı gün Yeni Zelandalı feministlerin şimşeklerini üzerine çeken “acil durumda alınacak tedbirler” filminde, Sports Illustrated dergisinin bikinili kızları, beyaz kumlarda ve muhteşem bir güneşin altında, muhtemel bir acil durumda neler yapılacaklarını uygulamalı olarak anlatıyorlar.
 
Bikinili kızlar uçaktaki emniyet kemerinin nasıl bağlanıp, oksijen maskesinin nasıl takılacağını anlatırken, kumsaldaki kızları gören yerli erkekler de teknenin içinde “uçak düşerken nasıl pozisyon alınacağını” gösteriyor.
Havayolu yetkilileri filmin yolcuların dikkatini çekerek nihai amacına hizmet edeceğine yüzde yüz inandıklarını söylüyor.
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2014, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER