banner51

Başbakandan 'Fotomontaj' Tepkisi

Tayland’da 22 Mayıs askeri darbesiyle ülkenin kontrolünü eline alan ve ardından başbakan olarak hükümeti yöneten Prayut Chan-ocha’nın ulusa sesleniş programı için bir Facebook sayfasında hakarete varan alaylı arkaplan resimleri paylaşılıyor.

Başbakandan 'Fotomontaj' Tepkisi
 
’Mutlu arkaplan’ (Happy Backgrounds) ismiyle açılan sayfada Cuma günleri halka yaptığı sesleniş konuşmasına arkaplan olarak bazen komik bazen de kendisiyle dalga geçen hatta hakaret eden arkaplanlar paylaşıldı.
 
Halkın bir kısmının kendisine olan nefreti ve sürekli eleştirmesi hakkında görüşleri sorulan Chan-ocha İnsanların beni sevip sevmemesi önemli değil. O insanlara hiç kimse şu vakte kadar benim konuştuğum gibi konuştu mu Üç gündür kızmamıştım ama artık yoruldum. Benden ne istiyorlar Bir sürü toplantıya katıldım ve gece boyunca uyumadım dedi ve gazetecilere Bana başbakanımız neden yorgun ya da başbakanımız nasıl diye sormak yerine seçim ne zaman olacak, anayasa işlemleri nasıl diyorsunuz diyerek yüklendi.
 
IŞID’in eline düşmüş hali ve hayat kadınlarının önünde kürsüde durduğu resimler en çok konuşulanlar arasında. Başbakan bu resimleri görüp görmediği konusunda bir şey söylemezken sadece bunlar çok zavallıca diyerek tepkisini gösterdi.
Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2014, 12:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER