3 Ferdinin Cesetleri Bulundu

Hollanda’nın Kuzeyindeki Brabant Eyaletinde Etten-Leur kasabasında bir Türk ailenin 3 ferdi evlerinde ölü bulundu. Gaziantepli oldukları belirlenen aileden bir baba, 18 yaşında oğlu ve 10 yaşındaki kızı silahlı vurulmuş olarak bulundu. Özellikle 10 yaşındaki kız çocuğunun ölümü, bölge halkını hüzne boğdu. Polis olay yerine geldiğinde üç kişinin cesedi ile karşılaştı.

3 Ferdinin Cesetleri Bulundu
Olayın meydana geldiği sitede oturan diğer Türkler, cinayetin aile içi hesaplaşma nedeniyle işlenmiş olabileceğini dile getirdi. Ölenlerin cesetleri otopsi için morga kaldırılırken, polis basına bilgi vermekte dikkatli davrandı. Cinayet eşinden boşanmak üzere olan anne tarafından işlenmiş olabileceği öne sürüldü. Bölge emniyet müdürlüğü, annenin ifadesinin alındığını ve cinayetle ilgisi olmadığını bildirdi. Emniyet Müdürlüğü, cinayet işlendiği binada teknik incelemenin devam ettiğini belirterek, cinayette ölenlerin yakınlarının bir araçla söz konusu adresi getirildiklerini binaya alınarak kimlik tespiti yaptırıldığını bildirdi.
 
Emniyet Müdürlüğü, teknik incelemeler sonuçlandıktan ve bazı kişilerin ifadeleri alındıktan sonra basın toplantısı ile olay hakkında basına bilgi verileceği kaydedildi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2015, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER